Keramikos kursai suaugusiems

Kuo toliau, tuo daugiau mes lekiame, bėgame, skubame, planuojame…. Pamirštame patį svarbiausią dalyką- save. Atrask laiko sau! Nes molis – tai terapijos priemonė.

Po sunkios darbo dienos ar tiesiog kai galvoje ūžia milijonas minčių- ateik ir pailsėk. Pamatysi, kaip molis sugeba sugerti visas tavo mintis ir nuraminti. Kviečiu pažinti molio pasaulį. Noriu jums parodyti gimstamo stebuklo procesą.

O gal nori atnaujinti savo žinias ir pasiruošti savarankiškam lipdymui? Brūkštelk ir susitarsime ko tavo širdis geidžia. Tikiu, kad ir Jūs atrasite molio gerąsias savybes.

Kiek kainuoja individualios pamokos?

Vienos individualios pamokos kaina 80 €. Pamoka trunka 2 val. Į kainą įskaičiuotos visos medžiagos. Sukurti darbus (nulipdyti ir nuglazūruoti reikia dviejų pamokų, tarp kurių turi būti bent 7 dienų pertrauka.)

Individualias pamokas rekomenduoju rinktis norint sukurti ir įgyvendinti savo projektus. Tokius kaip servizo sukūrimas ir pan. Siūlau rinktis šias pamokas tiems, kas nori viso mano laiko, kuris reikalingas norimoms idėjoms įgyvendinti.

Taip pat per šias pamokas galiu paruošti savarankiškam darbui namuose ar nuomojantis darbo vietą, mano studijoje savo darbams.

Keramikos kursai grupėse

Kursai vyksta pirmadieniais 18:00 val., antradieniais 10:00 ir 18:00 val.

Kursai tinka tiek naujokams, tiek jau žinantiems kas yra molis. Pamokos metu skiriu dėmesio visiems dalyvaujantiems. Dirbame su baltu moliu, liejimo mase ir su aukšto degimo moliu. Platus glazūrų pasirinkimas suteiks Jūsų darbeliams jaukumo ir išskirtinumo.

Mokantiems žiesti yra žiedimo kampelis, juo galima naudotis, tačiau darbas vyksta savarankiškai, be mano mokymų. Nemokantiems žiesti siūlau surinktus youtube video ir dirbti savarankiškai. Žiedimui skirtą molį, įrankius, planšetę (video peržiūroms) galėsite rasti žiedimo kampelyje.

Kiek kainuoja kursai?

Vienos pamokos kaina 35 €. Atkreipiu dėmesį, kad sukurti darbelius - reikia bent dviejų pamokų.

Keturių pamokų kaina 90 €. Šias pamokas reikia užsiregistruoti vienu metu į priekį ir apmokėti. Pamokos gali būti poros savaičių bėgyje ar per porą mėnesių, svarbu iš anksto registruotis 4riems kartams.

Jei registruotoje pamokoje dalyvauti negalite ir pranešate dieną prieš - pamoką persikeliame į kitą dieną tą patį mėnesį. Jei registruotoje pamokoje nepasirodote, pamoka būna nuskaičiuota.

Registracija į visas pamokas yra būtina.

Visi sukurti indai atitenka kūrėjams. Laikomi studijos lentynose pora savaičių ir jei darbelių neatvyksta pasiimti kūrėjai- tuomet darbeliai padovanojami.

Keletas mano mokinių darbų

Jei dieną prieš informuojate, jog pamokoje nebūsite pinigai nenuskaičiuojami ir užrašome į artimiausią laisvą vietą, kuri Jums yra patogiausia. Jei nepranešate ir neatvykstate užskaitau, jog pamokoje sudalyvauta.